به فروشگاه اینترنتی ارتباط همراه خوش اومدید.

ضمانت بازگشت کالا

7 روز ضمانت بازگشت

ضمانت برگشت 100% پول پرداختی توسط شما و پس گرفتن محصول تا 7 روز پس از خرید در صورت هر گونه مشکل در کالا

برای احترام به حقوق شما مشتریان عزیز و جلب اعتماد تان امکان بازگشت کالا تا هفت روز پس از خرید را فراهم نموده ایم.
این بازگشت کالا بنا به سیاست های فروشگاه ارتباط همراه و نوع کالا متفاوت می باشد.
چنانچه محصول ایراد نداشته و صرفا از خریدتان پشیمان شده اید در صورت ارسال نشدن پول واریزی عودت داده خواهد شد و در صورتی که ارسال شده باشد تنها زمانی که کالا پلمپش باز نشده باشد مرجوع خواهد در غیر این صورت شامل بازگشت کالا نخواهد شد.

  • امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و ارتباط همراه از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.

کالاهایی که در مرحله ارسال دچار شکستگی و آسیب شده اند از بیمه حمل و نقل برخوردارند (در صورت انتخاب روش ارسال) و مشتری می تواند کالا را به آدرس پستی فروشگاه برگرداند و فروشگاه تعهد می نماید کالای سالم را برای مشتری بفرستد. کالاهایی که بنا بر بی احتیاطی در نصب ، حمل و نقل و استفاده توسط مشتری دچار آسیب شده باشند شامل ضمانت بازگشت کالا نمی شوند .

گارانتی

اجناسی که دارای گارانتی هستند می بایست برای شرکت گارانتی کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی کننده پاسخگو بوده و فروشگاه ارتباط همراه نیز هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد. تصمیم شرکت گارانتی کننده، تصمیم نهایی است و ارتباط همراه هیچ دخل و تصرفی برای تغییر دستور و صلاحدید شرکت گارانتی کننده ندارد.

سبد خرید

پشتیبانی واتس اپ
پشتیبانی