به فروشگاه اینترنتی ارتباط همراه خوش اومدید.

روشهای پرداخت

پرداخت از طریق درگاه بانکی:

با این سرویس شما میتوانید مبلغ سفارشات خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایید و سفارش خود را ثبت کنید. مزیت این نوع پرداخت نصبت به سایر شیوه های پرداخت در این است که تمامی سفارشاتی که در ارتباط همراه بصورت آنلاین پرداخت می شوند بصورت خودکار مراحل اداری خود را طی می کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش میباشد و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش برای مشتری ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

مراحل انجام پرداخت اینترنتی

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز به چه چیز هایی دارید؟

  • شماره کارت

شماره 16 رقمی روی عابر بانک

  • رمز دوم کارت یا رمز پویا

برای انجام پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود یا رمز پویا کارت خود را فعال کرده باشید.

  • CVV2

  یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

  • تاریخ انقضاء

  تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن گذاشته شده است.

پرداخت بصورت کارت به کارت یا واریز به حساب :

در این روش شما باید مبلغ سفارش خود را ( تا سقف ۵۰ میلیون تومان) به حساب بانکی ارتباط همراه واریز نمایید. بدیهی است که این شیوه پرداخت نیازمند تایید کارشناسان فروش و واحد حسابداری ارتباط همراه می باشد و حتما باید در زمان اداری فروشگاه به تایید برسد. بدین معنی که سفارش شما تا زمان تایید نهایی معلق خواهد ماند و شما باید منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

سبد خرید

پشتیبانی واتس اپ
پشتیبانی