به فروشگاه اینترنتی ارتباط همراه خوش اومدید.

watchos3

watchOS 8 توسط اپل معرفی شد

اپل شب گذشته از نسخه جدید سیستم عامل ساعت هوشمند خود با نام watchOS 8 در WWDC رونمایی کرد. این سیستم عامل اکنون در دسترس توسعه دهندگان است و در پاییز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

watchos1

یکی از ویژگی های جدید در این سیستم عامل به شما امکان می دهد
از عکس های پرتره گرفته شده توسط آیفون به عنوان شماره گیر استفاده کنید و این عکس ها به صورت سه بعدی در جلوی ساعت و تاریخ قرار می گیرند.

برنامه Photos همچنین دارای طراحی جدیدی است که عکس ها را در کنار هم در دسته های Shared ، Favorites و Memories نشان می دهد. کاربران اپل واچ با watchOS 8 می توانند عکس های خود را از طریق ایمیل و برنامه های iMessage به اشتراک بگذارند و با تایپ صدا و تایپ روی ساعت متن را به آنها اضافه کنند. پشتیبانی از Wave و Gif نیز در این نسخه گنجانده شده است.

برنامه های جدید watchOS 8

برنامه جدید Mindfulness به کاربر این امکان را می دهد
تا با انجام برخی از تمرینات تنفسی و تشویق آنها به مثبت اندیشی ، سلامت روان کاربران را بهبود بخشد. در watchOS 8 ، اپل واچ همچنین می تواند تنفس کاربر را در هنگام خواب کنترل کرده و هرگونه تغییر را به کاربر اطلاع دهد. حالت های پیلاتس و تای چی نیز به برنامه Fitness اضافه شده است.

watchos4

watchOS 8 به اپل واچ اجازه می دهد
تا با استفاده از فناوری فوق باند پهن به کلیدهای ماشین هوشمند و همچنین کلیدهای هوشمند برای خانه متصل شود. برنامه جدید Home همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا پیام مورد علاقه خود را از طریق غلاف خانه یا مینی غلاف خانگی ، دسترسی به دوربین ها و سایر دستگاه های هوشمند منتقل کرده و حتی برای دیدن اینکه چه کسی روشن است ، به دوربین جلو متصل شوند.

نسخه عمومی بتا watchOS 8 در ماه جولای منتشر می شود
و نسخه نهایی آن در پاییز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

watchos2


قبلی
طراحی مفهومی iOS 15
بعد
این تصاویر زبان طراحی iPad Mini جدید را نشان داد!

نظرتان را بنویسید

سبد خرید

پشتیبانی واتس اپ
پشتیبانی